DE DEELNEMERSLIJST IS AANGEPAST OP 18 mei 20.30 UUR

 

Inschrijven is mogelijk vanaf vrijdag 17 november 2017: 18.00 uur en deze sluit op zondag 20 mei 2018

De startnummers en T-shirts kunnen op zondag 27 mei 2018 bij het inschrijfbureau worden opgehaald.

 

11 KM = VOL

17 KM = VOL

 

Startbewijzen kunnen  op de facebookpagina van  de Ketelwaldtrail ter overname worden aangeboden. Degene die nog op zoek zijn naar een startbewijs, kunnen eveneens een bericht plaatsen.

 

Het startnummer is overdraagbaar, mits de deelnemer dit zelf regelt. Voor het overschrijven van het startnummer wordt € 2,50 administratiekosten in rekening gebracht, te voldoen bij het ophalen van het startnummer. Tevens is annuleren van een inschrijving niet mogelijk. Inschrijfgeld en bijdrage T-shirt worden niet gerestitueerd.

 

Inschrijvingen 11km

 

Naam Woonplaats Land Geslacht
Matthijs Hess-Spoelstra Zwolle NED M
Renske Spoelstra-Hess Zwolle NED V
Richard Zwart Zwolle NED M
Vincent Heemskerk Malden NED M
Sandra Bovend Eerdt Oostrum Lb NED V
Katja Franssen Venray NED V
Marco Salentijn Zwolle NED M
Danny Taminiau Venray NED M
Wim Claassen Venray NED M
Kris jansma Wapenveld NED M
Milika Meijer Julianadorp NED V
Jochem Rijssenbeek Beuningen Gld NED M
Wendy van Keeken Hattem NED V
Esther Woldberg Hattem NED V
Conny van Stïphout Venray NED V
Annemarie van Roosmalen Helden NED V
Harold bosman Wapenveld NED M
Denise van Huut Den Helder NED V
Mieke Schouteten Gennep NED V
Wilhelmien Krop Hattemerbroek NED V
Peter Keurntjes Soest NED M
Albert Knijnenburg Venray NED M
John Rongen Venray NED M
Frans van Ool Oostrum Lb NED M
Karsten Keuten Merselo NED M
Peter Mouwen Cuijk NED M
Esther Seyen Venray NED V
Merel Bilderbeek Huizen NED V
Bernadette Bilderbeek Druten NED V
Géke Spreeuwers Wanssum NED V
Tamara Brockotter Aalten NED V
Judith Huitink Bredevoort NED V
Birgit de Bruijn Gennep NED V
Henk huitink Bredevoort NED M
Robert Hattink Amersfoort NED M
Corine van Kessel Grave NED V
Marcel Janssen Venray NED M
Dick Lubbers Aalten NED M
Ilse Jacobs Oeffelt NED V
Karin overbeek Venray NED V
Trudy Reijnders Oostrum Lb NED V
Suzanne Tebbes Westervoort NED V
Rene Alofs Westervoort NED M
Louise van Eck Groesbeek NED V
Dorothe Hermsen Kranenburg GER V
Marion Rongen Merselo NED V
Caroline van de Mheen Amersfoort NED V
Ine Huizinga Winssen NED V
Astrid van de kruijs Helmond NED V
Gonnie v Aerle-Migchels Helmond NED V
Mirjam Lambert Helmond NED V
Martien Verbeek Boxmeer NED M
Willeke Sismono Helmond NED V
Ria Korthuis Helmond NED V
Peter Kegel Baarlo Lb NED M
Tonnie Van Horik Mierlo NED V
Martine Legtenberg Berg en Dal NED V
Milou Jansen Westervoort NED V
Jan Poelen Mook NED M
Anita vasn Rooij Nuenen NED V
Gon Tullemans Helmond NED V
Janneke van Aalst Berg en Dal NED V
Inge Bastiaanssen Berg en Dal NED V
Manou Lennertz Berg en Dal NED V
Simone Nass Zevenaar NED V
Annette Schwiering Venray NED V
Tim van Vliet Wijk bij Duurstede NED M
Peter Hafkamp Arnhem NED M
Mariska van Oorschot Nijmegen NED V
Josette Hermans Nijmegen NED V
Suus Coenen Nijmegen NED V
Sandra van Liere Nijmegen NED V
Saskia Gröninger Oosteind NED V
Angé van Oorschot Nijmegen NED M
Martijn Gerritsen Westervoort NED M
Eveline Snelders Nijmegen NED V
Danique Spierts Nijmegen NED V
Jos de Kleijne Gennep NED M
Leo de Groot Ottersum NED M
Robert van Orsouw Schaijk NED M
Lotte van Orsouw Schaijk NED V
Mirjam van der Wielen Schaijk NED V
Gisella van Helteren Groesbeek NED V
Ad Borsboom Nijmegen NED M
Anette Joeken Bedburg-Hau GER V
Helma de Graauw Duiven NED V
Nanny Huibers Malden NED V
Dian Oostijen Druten NED V
Sandy Graafmans Voorburg NED V
Allard kremer Voorburg NED M
Kim Vereijken Wijchen NED V
Marjanka Woitowitz Goch GER V
Petr Hora Moordrecht NED M
Sven Brandt Kleve GER M
Andrea wielens Apeldoorn NED V
Thea Verstegen Mill NED V
Eddie Maas Utrecht NED M
Thomas Spanjard Kleve GER M
Hermien Winkelhorst Malden NED V
Monique Bonné Nijmegen NED V
Jolanda Reede Amerongen NED V
Joyce lubbers Hilversum NED V
Sander de Ridder Hilversum NED M
Anja van Eldik Slijk-Ewijk NED V
Monique van der Goes Herveld NED V
Michiel Caron Escharen NED M
Fanny Cuijten Grave NED V
Froukje Wartenbergh Grave NED V
Maartje ter Steeg Arnhem NED V
Ilse de Vries Velp Gld NED V
Tonny Schutte Holten NED M
Ursulien Welgraven Holten NED V
Martine van Voornveld Haarlem NED V
Kirsten Wenting Gaanderen NED V
Jean-Paul Theunissen Milsbeek NED M
Marieke Zwienink Doetinchem NED V
Eric Hammer Alphen aan den Rijn NED M
Annika Hammer Alphen aan den Rijn NED M
Eva Hendriksen Doetinchem NED V
Lotte Wilbrink Doetinchem NED V
Marieke Lueb Doetinchem NED V
Mark Broos Vijfhuizen NED M
Christina Klik Nijkerk Gld NED V
André Webers Milsbeek NED M
Pieter van der Meer Nijmegen NED M
Leon Wijnhoven Groesbeek NED M
Ingrid Scheepers Ooij NED V
Stacey Scholten Middenmeer NED V
Ronnie Claessens Venray NED M
Bram Derks Cuijk NED M

 

Inschrijvingen 17km

 

Naam Woonplaats Land Geslacht
Geertje de Wit Utrecht NED V
Chantelle Peters Groesbeek NED V
Cliff van Hoek Overloon NED M
Martijn Willems Boxmeer NED M
Martijn van de Beek Utrecht NED M
Myrte Duin Wageningen NED M
Michiel Helmes Wageningen NED M
Hennie van der Cruijsen Gennep NED M
Maurice Eichhorn Well Lb NED M
Michel Eichhorn Nijmegen NED M
Marianne Meijer Julianadorp NED V
Ton Terburg Beuningen Gld NED M
Simon Bloem Zwolle NED M
Marieke Hogendorf Bunnik NED V
Quereen berends Wapenveld NED M
Marc Woldebrg Hattem NED M
Rob van Wolferen8 Eindhoven NED M
Marije hogeveen Heilig Landstichting NED V
Annemarie van Dongen Oeffelt NED V
Indra Bimmel Berg en Dal NED V
Niels vullings Venray NED M
Janneke ewalts Venray NED V
Bart Schouteten Ottersum NED M
Sandra van Huut Den Helder NED V
Eugène Roelofs Boxmeer NED M
Judith Anema Soest NED V
Leon de Bruijn Gennep NED M
Hans de Graaf Duiven NED M
Martin van Zetten Hoogland NED M
Hans Buskens Heumen NED M
Emy Hermens Ledeacker NED V
Patricia Buskens Heumen NED V
Patricia Koppes Venray NED V
Frans van Ool Oostrum Lb NED M
Anita van Klaveren Hoogland NED V
Linda De Vries Aalten NED V
Rik Delsing Lichtenvoorde NED M
Erik van den Berg Nijmegen NED M
Nico Rouwhorst Lichtenvoorde NED M
Willem Vink Ottersum NED M
Dick Eleveld Helmond NED M
Holger de wolf Wijchen NED M
Ingelotte Koster Bilthoven NED V
Walther Verhoeven Nuenen NED M
Saskia Ploeg Amersfoort NED V
Annette Hermans Sevenum NED V
Maria Peeters Weem Nijmegen NED V
Thea van Lier Amersfoort NED V
Peter Poelmann Amersfoort NED M
Martel Berends Amersfoort NED M
Paula van Dijk Amersfoort NED V
Ellen Persoons Alkmaar NED V
Michiel Weerts Gennep NED M
Yvonne Eijsink Utrecht NED V
Sandra Wassink Aalten NED V
Wim van der Horst Amersfoort NED M
Jeanet van der Horst Amersfoort NED V
Milcah Kemp Hoogland NED V
Silvester van Haren Wijchen NED M
Dick van Kempen Blitterswijck NED M
Gerard Alberts Zwolle NED M
Wilma de Jong Lieshout NED V
Sjaak Hendriks Elst Gld NED M
Eric severins Milsbeek NED M
Remi Tuijtelaars Boxmeer NED M
René visser Oeffelt NED M
Petra de Bruin Hoogland NED V
Jacqueline Gerrits Heesch NED V
Cor Janssen Groesbeek NED M
Pieter van Aarle Sint-Michielsgestel NED M
Conny Borghs Venray NED V
Henri Baltussen Vierlingsbeek NED M
Diana van ‘t Verlaat-Dits Amersfoort NED V
Hans Peperkamp Nijmegen NED M
Olga Stikkel Roosendaal NED V
Henk Mensink Panningen NED M
Lizzie Belt Hoogland NED V
Simon Kalksma Hoogland NED M
Piet Aarts Wanssum NED M
Jos Thielen Wanssum NED M
Tejo Scholten Voorburg NED M
Erika Smale Voorburg NED V
John van Hamersveld Amersfoort NED M
Arno van ‘t Verlaat Amersfoort NED M
Erik Vonkeman Amersfoort NED M
Marcel Kok Hoogland NED M
Peter van Rossen Wijk bij Duurstede NED M
Ruud van Leeuwen Nijmegen NED M
Hans Brouwers Almelo NED M
Willem Freriks Venray NED M
Rutten Gé Oirlo NED M
Cora le Noble Oirlo NED V
Alexandra Bouman-Morks Dieren NED V
Mia Stax Ottersum NED V
Marjon van Eck Veenendaal NED V
Robert van Kessel Grave NED M
Rob Aerdts Siebengewald NED M
Charles Wiellersen Gennep NED M
Frans Cobben Wageningen NED M
Emiel Willemsen Almelo NED M
Carla Kropman Beek-Ubbergen NED V
Jos Janssen Groesbeek NED M
Monique Braat Lent NED V
Diana Parlevliet Leidschendam NED V
Jeroen Kors Leidschendam NED M
Wim Simmelink Boxmeer NED M
Kitty Berkhoff Apeldoorn NED V
Johan Cobben Wageningen NED M
Anita Damen Wijk bij Duurstede NED V
Ruud de Mulder Oirlo NED M
Bert van Roekel Zwolle NED M
Raymond Smink Hoogland NED M
Janine Does Heerenveen NED V
Martijn van der Cruijsen Wanroij NED M
Maarten Dries Nijmegen NED M
William Moore Nijmegen NED M
Guus Franssen Nijmegen NED M
Henk Dolle Molenhoek Lb NED M
Tom Nell Milsbeek NED M
Freek van Camp Nijmegen NED M
Ruud Holtermans Gennep NED M
Judith Koster Amersfoort NED V
Gaby van Welsem Nijmegen NED V
Erik Kappert Amersfoort NED M
Gigi van Gelder Oldebroek NED V
Femke Faasse Malden NED V
Leo van Eeuwijk Kranenburg GER M
Sheriff Moestadja Breda NED M
Everard van Westerlaak Amersfoort NED M
John de Kruijff 's-Gravenhage NED M
Algo Meulendijks Helmond NED M
Tom de Bruin Tilburg NED M
Mart Sterken Cuijk NED M
Marcel Sanders Ven-Zelderheide NED M
Ank van de Wiel Beek-Ubbergen NED V
Hans Nijenhuis Gennep NED M
Femke Hoegen Bergen Lb NED V
Karin Berkhout Nijmegen NED V
Paul haver Veghel NED M
Jaap Vermeulen Helmond NED M
Ron Slangen Berg en Dal NED M
Maarten Janssen Gennep NED M
Ton de Koning Waarder NED M
Marian Seetz Harmelen NED V
Bianca van Vugt Reek NED V
Martin Toonen Siebengewald NED M
Mike Rottier Nijmegen NED M
Kees Rosendaal Elst Gld NED M
Tatjana van Ooijen Heumen NED V
Christa sjabbens Spijkenisse NED V
Diana de Ruijter Spijkenisse NED V
Edwin Geven Doetinchem NED M
Patrick Vinkenvleugel Varsseveld NED M
Carolien Schuttevaar Varsseveld NED V
Wim Mans Mechelen BEL M
Danny de Hey Spijkenisse NED M
Jolanda Gilissen-Goossens Nijmegen NED V
Femke van Limbeek Nijmegen NED V
Kristian Peeters Nijmegen NED M
Arndt Jansse Goch GER M
Johannes Kammann Kleve GER M
Peter Binn Goch GER M
Theo Geurts Groesbeek NED M
Angelo van Zwam Nijmegen NED M
Jurgen Claassen Groesbeek NED M
Marion de Bresser Venray NED V
Brigitte de Roos Wijk bij Duurstede NED V
Hester van Bommel Nijmegen NED V
Pascal Trum Oss NED M
Sabine Verheggen Nijmegen NED V
Piet Koster Ven-Zelderheide NED M
Rob Claassen Gennep NED M
Peet van Niekerken Eindhoven NED V
Corne van Helteren Groesbeek NED M
Frank Seubring Amersfoort NED M
Carolin Joeken Goch GER V
Heinz van Dongen Kevelaer GER M
Karin tsaganos Heumen NED V
Henk van Doorn Amersfoort NED M
Hans Janssen Maren-Kessel NED M
Caroline Kennedie Oss NED V
Geert van den Akker Oss NED M
Mari Heesbeen Eindhoven NED M
Dory Heesbeen Eindhoven NED V
Annemieke van den Broek Nijmegen NED V
Hettie Peters Wijchen NED V
Japke van Es Wijchen NED V
Jorijna de Bruijn Wijk bij Duurstede NED V
Frans van Aurich Wijk bij Duurstede NED M
Nicoline Wiersma Nijmegen NED V
Rob Deenen Venray NED M
Eric Walrave Nijmegen NED M
Harm Donkers Nijmegen NED M
Henri Jansen Rhenen NED M
Marijke van Nunen Nijmegen NED V
Edwin Bollen Winterswijk NED M
Monique Tijdeman Winterswijk NED V
Bram Loman Winterswijk NED M
Thomas hijink Winterswijk NED M
Jelle Bosch Winterswijk NED M
Patrick Dielen Winterswijk NED M
Saskia Landman Winterswijk NED V
Angelique Reessink Winterswijk NED V
Marcel Arts Mill NED M
Patricia Banken Mill NED V
Hennie Goedhardt Heumen NED V
Joost Hazewinkel Nijmegen NED M
Hans Peters Nijmegen NED M
Marijn Mulder Wijchen NED M
Guido van Galen Helden NED M
Tini Vogel Amsterdam NED V
Saskia Seysener Amsterdam NED V
Christine Veldhorst Varsseveld NED V
Hans Graumans Well Gld NED M
Rein Horjus Nederhemert NED M
Arnold Devreese Well Gld NED M
Peter Thoenes Oeffelt NED M
Marije Vos Malden NED V
Matthee Moons Malden NED M
Niels de Sonnaville Maarssen NED M
Han Geurkink Winterswijk NED M
Ron Wessel Nijmegen NED M
Edwin Remans Amerongen NED M
Henriëtte Hermsen Venray NED V
Herman van Kerkhof Nijmegen NED M
Tom Reijnen Ottersum NED M
Rick Gijsberts Silvolde NED M
Emma Olthof Silvolde NED V
Anke Bezemer Son en Breugel NED V
Leon Stoffelen Wijchen NED M
Paul Verwer Nijmegen NED M
Niek Lamers Nijmegen NED M
Jeroen Eeren Milsbeek NED M
Bas Wartenbergh Grave NED M
Paula Fikkert Nijmegen NED V
Theo Engelen Nijmegen NED M
Patrick Schuerman Tilburg NED M
Wouter Starren Grave NED M
Lonneke Plantfeber Spijkenisse NED V
Erwin Kuipers Nijmegen NED M
Marjolein Kuipers Nijmegen NED V
Roderik Brasser Amsterdam NED M
Yvonne Mulder Haarlem NED V
Richard Elbersen Amsterdam NED M
Marga de Feber Heemstede NED V
Ingeborg Brandsma Haarlem NED V
Madelijn van Voornveld Haarlem NED V
Jolanda Palma Haarlem NED V
Hans Roseboom Velserbroek NED M
Peter van Wees Haarlem NED M
Rory Hunter Gaanderen NED M
Annelies Dickhout Nijmegen NED V
Danny klein Doetinchem NED M
Ditmar Waterman Heemstede NED M
Katrijn Graat Nijmegen NED V
Marcel Ermers Nijmegen NED M
Cindy de Miranda Haarlem NED V
Dirk Maessen Haarlem NED M
Jim van Putten Nijmegen NED M
Frans Verbruggen Malden NED M
Gerty Jenneskens Wijchen NED V
Joos Bral Boxmeer NED M
Femke van Viegen Amersfoort NED V
Minke Flach Haarlem NED V
Leon Hermsen Beuningen Gld NED M
Michel Hogendoorn Nijmegen NED M
Maarten aan den Boom Venlo NED M
Trudo Jans Vianen Nb NED M
Trudy Roest Hoogland NED V
Joke Laanbroek Spaarndam NED V
Pim Henstra Wageningen NED M
Sander Groenen Gennep NED M
Frans Geurts   NED M
Linda Rödel Karel Nijmegen NED V
Christine Nijkamp Almelo NED V
Annika Willems Rotterdam NED V

 

Inschrijvingen 33km

 

Naam Woonplaats Land Geslacht
Hilde Jansen Heerenveen NED M
Henri Timmerhuis Almelo NED M
Roelof Kedde Oudehaske NED M
Arjan van der Ent Groesbeek NED M
Dirk Stijf Heerde NED M
Corné van Beek Etten-Leur NED M
Herman Stijf Heerde NED M
William Schothuis Almelo NED M
Jannie Bijma Heerenveen NED V
Gerrit de Vries Heerenveen NED M
Jan Willem Doelman Woudenberg NED M
Eric Hoogerbrug Aalten NED M
Astrid Castricum Cuijk NED V
Jenny Baeten Mook NED V
Cor Kort Steenwijk NED M
Herbert van Zeijts Harderwijk NED M
Bas Heuvelman Almelo NED M
Martijn van Dijk Aalten NED M
Arno Luft Nijmegen NED M
John Verstraaten Horst NED M
Lisette Alsters Horst NED V
Ted Beekman Horst NED M
Peter Brandt Grave NED M
Benno Benneker Oldenzaal NED M
Pieter aarts Utrecht NED M
Franck Asselman Nijmegen NED M
William Driessen Venray NED M
Mirjam Claessens Milsbeek NED V
Thijs Poelstra Berg en Dal NED M
Eltjo Bazen Nijmegen NED M
Gidy Lamers Wanroij NED M
Sonja H'laar Velp Gld NED V
Bart Meijer Amersfoort NED M
Bea van der Mei Sintjohannesga NED V
Adrie Smits Cuijk NED M
Margo Visser Babberich NED V
Johnny Dooms Terneuzen NED M
Peter Hannink Wierden NED M
Paul de Hoog Cuijk NED M
Ton Geerdink Almelo NED M
Christina van Agt Nijmegen NED V
Anneke de Jong Amsterdam NED V
Erik de Jong Amsterdam NED M
Tineke Lautenbach Heerenveen NED V
Erwin van den Nieuwendijk Amsterdam NED M
Paula de Haas Assendelft NED V
Bert Velkers Heerenveen NED M
Koen van de Louw Goirle NED M
Martin Berntsen Emmerich GER M
Jörg Bujar Emmerich GER M
Sascha Tück Emmerich am Rhein GER M
Simon Berntsen Emmerich GER M
Ivan van Beuningen Druten NED M
Henrie Drenthel Aalten NED M
Frank Klomp R4H Venray NED M
Ria Heijnen Nijmegen NED V
Bea Visser Joure NED V
Leendert van Dommelen Woerden NED M
Mike Tesser Vleuten NED M
Corne van Es Woerden NED M
Hub Hamers Malden NED M
Dennis Schrijvers Amersfoort NED M
Najim Ben Acha Venlo NED M
Jan Stigter Huizen NED M
Johan Vogelzangs Ottersum NED M
Menno Winkes Nijmegen NED M
Rob Terwindt Cuijk NED M
Martin Landstra Arnhem NED M
Arie Veth Sliedrecht NED M
Marijke Bekkema Itens NED V
Fedde Bloemhof Itens NED M
Eduard Vossebeld Holten NED M
Patrick Brooijmans Utrecht NED M
Volker Jansen Bedburg-Hau GER M
Servaas Vleeshouwers Berg en Dal NED M
Sebastien Boulle Amsterdam NED M
Jeffrey Theunissen Ravenstein NED M
Marcel klein Goldewijk Nijmegen NED M
Har Michiels Herkenbosch NED M
Henning Vengels Bochum GER M
Martijn Rodel Rotterdam NED M
Ewoud Smit Nijmegen NED M
Peter van der Knokke Beek-Ubbergen NED M
Mieke Barenbrug Zwolle NED V
Guido Adriaansens Beuningen Gld NED M
Marnix Kuling Beek-Ubbergen NED M
Sander Koot Malden NED M
Erik van As Nijmegen NED M
Bart Meindersma Molenhoek Lb NED M
Ans Cuijpers Eindhoven NED V
Sylvia Hoppenbrouwers Eindhoven NED V
Harrie Kuiten Eindhoven NED M
Niels Houben Beringe NED M
Ronald van Noordenburg Escharen NED M
Hein Hoeijmakers Horst NED M
Marcel Kuenen Elst Gld NED M
Ieneke Voets Elst Gld NED V
Ton Peeters Venray NED M
Anja Linskens Venray NED V
Jeroen van Els Haarlem NED M
Gerard Rongen Nijmegen NED M
Patrick Reijntjes Venray NED M
Geert Immerzeel Son en Breugel NED M
Koen Hermsen Cuijk NED M
Doron Ligt Willemsoord NED M
Ron Welters Nijmegen NED M
Stijn Verwaaijen Grave NED M
Erik wijbenga Utrecht NED M
Ellen Van den Maagdenberg Vlaardingen NED V
Rients van Buren Haarlem NED M
Erwin Oldenburg Arnhem NED M
Eric-Jan Sobels Barneveld NED M
Ron Janssen Arnhem NED M
Jolanda Denekamp Barneveld NED V
Paul van der Horst Groesbeek NED M
Arjan Vink Haarlem NED M
Edwin te Velde Haarzuilens NED M
Martin knook Winterswijk NED M
Marc Nijhof Nijmegen NED M
Francis Ermens Leunen NED V
Marcel Janssen Andelst NED M
Iris Janssen-Borsboom Andelst NED V
Hans dickhout Nijmegen NED M
Harko Prinssen Tilburg NED M
Mark Grim Druten NED M
Michael Geesink Amsterdam NED M
Niels Beeren Arnhem NED M
Ingrid IJsebaert Hulst NED V
Renske Dickhout Berg en Dal NED V
Margo Hermans Ossenisse NED V
Marcel Jager 's-Hertogenbosch NED M
Coos Diepenbroek Lent NED M
Margret Warmenhoven Heiloo NED V
Addie van der Vleuten Best NED M
Wynand Willemsen Steenderen NED M
Robert de vries Malden NED M
Daan de Hulster Venlo NED M
Eric Fivet Nootdorp NED M
Cecile van der Sanden Bemmel NED V
Harm Schreven Beers Nb NED M
Michael Grosse Holtforth Kalkar GER M
Alex Verkerk Barendrecht NED M
Marc Kersten Nijmegen NED M
Marijn Marchand Tiel NED M
Nicole Serrarens Sint Jansteen NED V
Benny Thuy Sint Jansteen NED M
Harry Heijblok Lent NED M
Alwin van Driel Leusden NED M
Fiona Jaberg Deurne NED V
Jos te Bogt Bemmel NED M
Nicollette Ibink Zelhem NED V
Danny Klijnsma Purmerend NED M
Patrick van Henten Hilversum NED M
Sabine Weihofen Sonsbeck GER V
Jasmijn Peskens Utrecht NED V
Rob Langhout Nijmegen NED M
Sylvia Visser 's-Gravenhage NED V
Rogier Weemen Oss NED M
Sjoerd Arts Ottersum NED M
Roger Engelberts Ottersum NED M
Chris Hanssen Kerkrade NED M
Sandra Reulink Boxmeer NED V
Mark Meinema Doetinchem NED M
Joey Bodde Boxmeer NED M
Maarten Peters Cuijk NED M
Rinus van de Voort Groesbeek NED M
Thieu van der Lee Nistelrode NED M
Heidie van der Horst Kleve GER V
Roel Hakvoort Amersfoort NED M
Yvor Seinen Ommen NED M
Mark van 't Hof Heilig Landstichting NED M
Gerbrand Bouwhuis (ACO van Elderen Ommen NED M
Roeland Reijers Haarlem NED M
Marc Voorn Leusden NED M
Andreas Van Cuyck Goch GER M
Menno Buurkes Nijmegen NED M
Mario Brinkbaumer Amersfoort NED M
Bas Arentz Doetinchem NED M
Eric Rongen Boxmeer NED M
Erik Adema Aarle-Rixtel NED M
Glenn Buitenhuis Wormerveer NED M
Michel Nieswaag Uitgeest NED M
Evelijn Tjarks Rotterdam NED V
Harry Brouwer Huissen NED M
Jaap Sije Bosgraaf Kollumerzwaag NED M
Piter Jakob Bosgraaf Kollumerzwaag NED M
Cindy Deuning Utrecht NED V
Liesbeth Lust Utrecht NED V
Berry Bakker Lent NED M
Ton Epskamp Amstelveen NED M
Jan van veen Benningbroek NED M
Monique Knubben Benningbroek NED V
Jurgen Ratering Didam NED M
Edwin Bleijenbergh Maarssen NED M
Adriaan Meesters Woerden NED M
Cornelis van Rooijen Beek-Ubbergen NED M
Kaj Derks Berg en Dal NED M
Iene van de Vendel Berg en Dal NED V
Bas Anemaet Kamperland NED M
Bart ter Huurne Utrecht NED M
Roberto Verhoeven 's-Gravenhage NED M
Stefan Hoogvliet Utrecht NED M
Elisa ebben Cuijk NED V
Emiel de Bruin Nijkerk Gld NED M
Bjorn Janson Amsterdam NED M
Marcel Ruben Dordrecht NED M
Andreas Ressing Ooij NED M
Philip Graat Nijmegen NED M
Daniel Kleinjans Nieuwstadt NED M
Cédric de Cock Sittard NED M
Dennis Skokov 's-Gravenhage NED M
Pieter van Dijk Oudeschoot NED M